Home Magazin Showbiz Maja i Nenad živjeli u luksuznom penthouseu, često putovali, imali dvije dadilje…

Maja i Nenad živjeli u luksuznom penthouseu, često putovali, imali dvije dadilje…

MAJA Šuput i Nenad Tatarinov upoznali su se 2017. godine, zaručili su se početkom sljedeće godine na Maldivima, a vjenčanje godine održano je u Istri u svibnju 2019. Dvije godine kasnije dobili su sina Blooma. Živjeli su u luksuznom penthouseu u podsljemenskoj zoni te su često putovali na egzotične lokacije.

Maja je odrasla na Peščenici te je otkrila kako joj je dosadila užurbanost tog zagrebačkog kvarta, pa se s obitelji odlučila povući u mirniji kvart Bijenik, gdje im je obiteljski penthouse skriven od znatiželjnih pogleda.

Na sina prenijeli ljubav prema putovanjima

Sina su dobili u ožujku 2021. godine, a od tada Maja često dijeli obiteljske trenutke na društvenim mrežama. Nedavno je otkrila da su Bloomu na raspolaganju uvijek dvije tete čuvalice zbog ponekad pretrpanih rasporeda njegovih roditelja, ali je priznala i da njoj dječji parkovi nisu baš omiljena destinacija.

Uz Maju, koja uživa u putovanjima i svaki slobodni trenutak koristi za posjet nekoj egzotičnoj destinaciji s obitelji, te Nenada, koji je u hotelskom biznisu, i Bloom je zavolio putovanja. Već s dva mjeseca imao je osobnu i putovnicu, a tad je i prvi put letio avionom, kako je Maja otkrila, do Dubrovnika. Nakon toga bio je s roditeljima na brojnim prekooceanskim destinacijama.

Šokirala objavom o razvodu

“Život nas ponekad odvede na različite puteve, pa smo tako Nenad i ja odlučili krenuti svatko svojim, no i dalje živimo u obiteljskom ozračju. Razvod je već neko vrijeme iza nas, za nas je to prošlo – svršeno vrijeme te smo ga postigli sporazumno, mirno, bez ikakve drame i suza – više u stilu ‘hvala ti na svemu i sretno dalje’.

Iz ove ljubavi ostaje milijun prekrasnih uspomena i ono najvažnije – naše dijete zbog kojeg zauvijek ostajemo tim. On je naš zajednički i najveći prioritet, s kojim oboje aktivno sudjelujemo u svakodnevnom životu”, napisala je pjevačica jučer na Instagramu i iznenadila brojne pratitelje viješću o razvodu jer se do nedavno činilo da je u njezinu braku sve idilično.

(index.hr)