Stravičan zločin potresao je jutros Šipovo kada je Nikola Cumbo (38) iz tog grada hicem iz vatrenog oružja ubio svoju vanbračnu suprugu Anđelku M. (34), a potom pokušao da izvrši samoubistvo, saznaje ATV.
Zločin se dogodio u 7.45 sati u Karađorđevoj ulici u Šipovu.
Ubistvo u Velikoj Kladuši: Svemu prethodila tučnjava na vašaru, pojavio se i snimak
2
Konačna odluka Suda u Strazburu: Miloradu Dodiku nisu ugrožena prava, presuda Suda BiH ostaje na snazi!
3
Trump žestoko kritikovao Netanyahua: „Nema nikakvog razumnog rasuđivanja“
Prema nezvaničnim informacijama Cumbo je u suprugu pucao u automobilu i ona je na mjestu ostala mrtva. Nakon zločina je pucao u sebe, ali je preživio i sa teškim povredama je prevezen u UKC Republike Srpske.
Cumbo je i ranije dovođen u vezu sa napadima na suprugu, a već je kažnjavan zbog nasilja u porodici.
Nezvanično saznajemo da je iza njih ostalo dvoje maloljetne djece.
”Policiji je prijavljeno da je u 7.45 časova počinjeno ubistvo i pokušaj samoubistva. U toku je uviđaj kojim rukovodi dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Banjaluci”, rekla je portparol PU Mrkonjić Grad Božana Vulin.
(avaz.ba)












