Narodna skupština Republike Srpske razmotrila je i usvojila odluku o raspisivanju referenduma povodom odluka Suda BiH izrečene predsjedniku Republike Srpske i odluci Centralne izborne komisije BiH o prestanku mandata Miloradu Dodiku.
Sa 50 glasova za, Narodna skupština usvojila je predložene zaključke, usvojen je i Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o referendumu i građanskoj inicijativi.
Udovica ubijenog „škaljarca“ dobila dijete s vjenčanim kumom: Veza godinama bila tajna
2
Filip Car objavio privatni snimak Kristijana i Kristine, mreže usijane
3
Trudnica i trogodišnji sin poginuli u sudaru s vozom: Porodica očekivala treće dijete, umjesto prinove stigla nezamisliva tragedija
Šef Kluba poslanika SNSD-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske Srđan Mazalica rekao je večeras da će referendumsko pitanje glasiti – da li prihvatate odluke neizabranog stranca Kristijana Šmita i presude neustavnog Suda BiH izrečene protiv predsjednika Republike Srpske, kao i odluku CIK-a o oduzimanju mandata predsjedniku Srpske Miloradu Dodiku.
Za dan održavanja refernduma odreðen je 25. Oktobar
(Vijesti.ba)












