Home Vijesti BiH Procurila fotografija Ace Lukasa s Naserom Orićem, Dodik poručio da je izgubio...

Procurila fotografija Ace Lukasa s Naserom Orićem, Dodik poručio da je izgubio kredibilitet za nastupanje u RS-u

foto:facebook

Nakon što je ratni komandant Armije RBiH Naser Orić objavio fotografiju na kojoj se nalazi u društvu srbijanskog pjevača Ace Lukasa oglasio se predsjednik SNSD-a Milorad Dodik koji je kazao da Lukas više neće dobiti dozvolu za pjevanje na području entiteta Republika Srpska.

Na objavljenoj fotografiji, koja je nastala u jednom bh. restoranu, nalazi se i pjevač Šerif Konjević.

Dodik je kazao da je Lukas druženjem i fotografisanjem s Orićem duboko povrijedio srpski narod.

“Poslije ovog čina, Aca Lukas je izgubio kredibilitet za svaki budući nastup u Republici Srpskoj, pogotovo na otvaranju zimske sezone na Jahorini”, kazao je Dodik.

Podsjetimo, Lukas je trebao otvoriti zimsku sezonu na Jahorini 12. decembra, a ulaznice su u prodaji od 21. novembra.
(klix.ba)

BONUS VIDEO: Donosimo premijeru prve epizode serijala “Jedinstvo kroz vrijeme”, projekta koji bilježi autentična svjedočanstva ljudi zaslužnih za najblistavije stranice crveno-bijele historije.

BOSNU VIDEO: