Naročito je važno usvajanje budžeta, što je ključno za funkcionisanje države i institucija, i u tom pravcu spremni smo da damo naše prijedloge i pružimo podršku.
Predsjednik PDP-a Draško Stanivuković održao je sastanak s liderom HDZ-a BiH Draganom Čovićem u Mostaru.
Udovica ubijenog „škaljarca“ dobila dijete s vjenčanim kumom: Veza godinama bila tajna
2
Filip Car objavio privatni snimak Kristijana i Kristine, mreže usijane
3
Trudnica i trogodišnji sin poginuli u sudaru s vozom: Porodica očekivala treće dijete, umjesto prinove stigla nezamisliva tragedija
Stanivuković je saopćio da su razgovarali o deblokadi državnih institucija i evropskom putu BiH.
– Konstruktivan i važan sastanak sa gospodinom Draganom Čovićem. Za evropski put Bosne i Hercegovine potrebna je saradnja, dijalog i odgovornost svih političkih aktera – naglasio je Stanivuković.
Naglasio je da je PDP spreman učestvovati u deblokadi državnih institucija kroz podršku evropskih zakona.
– Naročito je važno usvajanje budžeta, što je ključno za funkcionisanje države i institucija, i u tom pravcu spremni smo da damo naše prijedloge i pružimo podršku – kazao je Stanivuković.
Stanivuković je kazao da se prinicipijelno zalaže da hrvatski narod u BiH ima pravo da izabere svog predstavnika i u tom pravcu su spremni podržati izmjene Izbornog zakona.
(avaz.ba)












