Na Novom Beogradu juče je došlo do pucnjave u jednom luksuznom restoranu u “WEST 65” , tom prilikom ranjen je D.V., koji je nakon ranjavanja privatnim vozilom prevezen u Urgentni centar u Beogradu.
Policija je odmah pokrenula akciju pod nazivom “Vihor”, a u toku je intenzivna potraga za napadačem, koji je bio maskiran u dostavljača hrane.
Kačavenda objavila snimak Asmina nakon haosa s Majom: „Po Beogradu kreće švedski akcioni“
2
„Mogu završiti u zatvoru ili ispod zemlje“: Asmin prvi put progovorio nakon haosa s Majom
3
„Upomoć, ubiće me“: Jezivi krici odzvanjali zgradom, a onda je nastala potpuna tišina
Kako je ranije Blic pisao, napadač je bio maskiran u dostavljača, provozao se na trotinetu ispred restorana pored 6 članova obezbjeđenja i ispalio par hitaca u ranjenog.
Ranjeni odranije poznat policiji
Prethodno je osuđen na godinu dana kućnog zatvora sa elektronskim nadzorom zbog brutalnog napada na sina bivšeg predsjednika Savezne Republike Jugoslavije.
On je skinuo nanogicu, okačio je na svog psa, koji je bio u stanu, a on se šetao po gradu.
Nakon što je otkriven on je prebačen je u Centralni zatvor zbog sumnje da je izvršio krivična djela ometanje pravde i uništenje i oštećenje tuđe stvari, a kazna na koju je bio osuđen mu je zamijenjena regularnim zatvorom.
Podsjetimo, juče oko 16.30 sati dogodila se pucnjava u kojoj je ranjen Dejan V.












