DVOJICA koja su u nedjelju 10. svibnja oko 14:40 sati u Zadru na Obali kralja Tomislava prolaznicima uzvikivali nacistički pozdrav “Sieg Heil” te dizali desnicu, prijavljena su zbog narušavanja javnog reda i mira. Kako navodi zadarska policija, riječ je o dvojici 20-godišnjaka, a incident se dogodio na javnom mjestu gdje se u tom trenutku nalazio veći broj građana.
Užas u bh. gradu: Vezao sina za banderu
2
PROFESOR USTAVNOG PRAVA DAVOR TRLIN: Zoran Tegeltija i Ivica Bošnjak moraju odgovarati, Konakovićeve optužbe na račun Kajganića su vrlo ozbiljne, a Anja Ljubojević…
3
Kim Kardašijan opet pretjerala: Evo šta je sada uradila
Privođenje na sud
Policijci s Ispostavom Nin proveli su kriminalističko istraživanje nad dvojicom mladića te ih sumnjiči za nedolično ponašanje kojim su ispunili elemente prekršaja. Nakon dovršenog istraživanja, obojica 20-godišnjaka su uz optužni prijedlog dovedena na Prekršajni odjel Općinskog suda u Zadru. Tereti ih se za počinjenje prekršaja iz članka 5. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.












