Društvenim mrežama proširila se fotografija iz jedne beogradske gimnazije s popisom zabranjenih izvođača.
Društvenim mrežama proširila se fotografija iz jedne beogradske gimnazije, a na kojoj se može vidjeti popis “režimskih izvođača”. Riječ je o muzičarima čije je pjesme zabranjeno puštati na protestima u Srbiji.
Dječaku (11) ajkula otkinula nogu: Molio spasioce da ne dozvole da umre!
2
MLADENKA ZAPALILA INTERNET: Zavodljiv ples pred gostima podijelio javnost, suprug oduševljen
3
Preminula Sejda, supruga Halida Bešlića
Na vrhu te liste “režimskih izvođača” nalazi se pjevač Aca Lukas, a zanimljivo je da je ime Jelene Karleuše čak i podebljano.
Osim njih, tu su i Aco Pejović, Amadeus bend, Anđela Ignjatović Breskvica, Dado Polumenta, Goga Sekulić, Haris Džinović, Lepa Lukić, Marija Šerifović, Milica Pavlović, Milica Todorović, Miroslav Ilić, Željko Joksimović, Željko Samardžić, Sara Jo, Neda Ukraden i brojni drugi.
Obožavam decu revolucionare♥️ pic.twitter.com/SBbW1eZDTT
— Damjan (@Damjan245) January 21, 2025
Podsjetimo, protesti u Srbiji potaknuti su pogibijom 15 mladih ljudi i teškim povrijeđivanjem dvije osobe u padu nadstrešnice na željezničkoj stanici u Novom Sadu.
(avaz.ba)












