Milica Veličković, bivša učesnica najgledanijeg rijalitija u regionu, ”Elita 7”, protekla četiri mjeseca svakodnevno je u centru interesovanja javnosti. Naime, ona je prošle godine ostala u drugom stanju nakon višemjesečne veze s Borislavom Terzićem Terzom, koji ju je ljetos i vjerio. Iako se ona nadala da će joj to biti najljepši period života, njen verenik se potrudio da to ipak tako ne bude.
Obzirom da je po ulasku u ”Elitu 8” obećavao da će biti vjeran Milici i svom djetetu, planovi su mu se izjalovili nakon samo tri dana, a nešto kasnije i prevario je trudnu Milicu Veličković sa Sofijom Janićijević. Zbog ovog poteza, Milica mu je jasno stavila do znanja da će biti NN lice.
Danas je Milica u 13 časova ušla u salu za porođaj, a mnogi su željno iščekivali da Milica što prije na svijet donese Barbaru. Iako je porođaj potrajao, sada kada se Milica porodila i kada je sa bebom sve u najboljem redu, pozvali smo njenu babu Stanu da vidimo kako se osjeća.
- Osjećam se predivno, kao svaka prabaka – otkrila nam je Stana, a na pitanje kako komentariše to što je Milica djetetu dala svoje prezime, Veličković, bila je kratka i jasna:
- To je njena odluka, ja je podržavam u svakoj njenoj odluci i ne bih dalje da komentarišem – završila je Stana.
Podsjećanja radi, kako smo saznali, djevojčica ima 3.100 grama, dugačka je 50 cm, dobila je desetku na porođaju, zvaće se Barbara, dok će nositi mamino prezime – Veličković. Kako će na sve ovo reagovati Terza, ostaje da vidimo.
Autor: N. Panić / Pink.rs