Tužilaštvo Kantona Sarajevo formiralo je predmet nakon tragičnog incidenta u sarajevskom naselju Grbavica, gdje je preminula 40-godišnja žena na koju je palo stablo.
Krivičnu prijavu ranije je podnio vijećnik Općine Novo Sarajevo Arslan Dučić, protiv odgovornih osoba u Općini, nadležnih kantonalnih preduzeća i svih ostalih potencijalno odgovornih osoba, nakon što je stablo usmrtilo ženu.
Najčitanije u posljednja 3 dana
1
Užas u bh. gradu: Vezao sina za banderu
2
PROFESOR USTAVNOG PRAVA DAVOR TRLIN: Zoran Tegeltija i Ivica Bošnjak moraju odgovarati, Konakovićeve optužbe na račun Kajganića su vrlo ozbiljne, a Anja Ljubojević…
3
Kim Kardašijan opet pretjerala: Evo šta je sada uradila
Glasnogovornica Tužilaštva KS Azra Bavčić za Vijesti.ba je kazala je da će tokom istrage biti izuzeti snimci videonadzora i provjereni svi navodi iz prijave.
Podsjećamo, stablo visoko više od deset metara palo je na ženu, koja je od zadobivenih povreda glave preminula na Klinici urgentne medicine (KUM) u Sarajevu.
(Vijesti.ba)
0
prije 153 dana












