Bivši predsjednik RS Milorad Dodik rekao je da su jadni i predsjednik SDA Bakir Izetbegović i njegova politika.
“Nekako mi prosto dođe žao Bakira. Ne pita se ništa u Republici Srpskoj, a htio bi. Priznaje da je naivan, a htio bi da dominira. Upada u nekakve zamišljene zamke, a htio bi da kreira procese”, naveo je Dodik.
Najčitanije u posljednja 3 dana
1
Pucnjava u beogradskom kafiću. Rukovao se s muškarcem pa mu oduzeo život
2
Nakon što su se rukovali, Vesković se okrenuo prema svom stolu, a napadač je izvadio pištolj
3
Novi femicid potresao BiH: Muškarac usmrtio suprugu, potom sebi oduzeo život
Napomenuo je i da Izetbegović piše političke izjave sa reisom, a govori o sekularnoj državi, BiH svojata samo za Bošnjake, a govori o ravnopravnosti, govori o antifašizmu, a prećutkuje pismo sarajevskih intelektualaca fireru.
“Ispade po njegovoj interpretaciji da je u izjavi osudio i oca Aliju, ali i to mu uzalud. Jadni su i on i njegova politika”, napisao je Dodik na X.
(CH)
315
prije 91 dana












