Na danas održanoj sjednici Vlada je utvrdila da će visina naknade povodom vjerskih praznika za 2025. godinu zaposlenim kod korisnika budžetskih sredstava iznositi 300 KM.
Pravo na ovu naknadu imaju svi imaju zaposlenici koji se na dan donošenja ove Odluke nalaze u radnom odnosu kod korisnika budžetskih sredstava i pravosudnih institucija Tuzlanskog kantona.
Najčitanije u posljednja 3 dana
1
Napustili sigurnost Njemačke nakon 25 godina: Jedna odluka promijenila je život cijele porodice
2
Isplivala rijetka fotografija Aleksandre Prijović iz mladosti: Fanovi iznenađeni kako je izgledala na početku karijere
3
Na mjestu koje je proslavila pjesma “Romanija”: Otkriveno spomen-obilježje u čast Halida Bešlića
U Tuzlanskom kantonu ima oko 10.000 budžetskih korisnika i svi oni će dobiti po 300 KM u povodu vjerskih praznika.
(Vijesti.ba)
0
prije 208 dana












