Home Magazin Showbiz Karleuša otkrila detalj iz prošlosti: „Živjela sam u Arkanovom stanu, njegova djeca...

Karleuša otkrila detalj iz prošlosti: „Živjela sam u Arkanovom stanu, njegova djeca su mi otvorila

Pjevačica Jelena Karleuša otkrila je zanimljiv detalj iz perioda kada je početkom 2000-ih godina boravila u Grčkoj, navodeći da je jedno vrijeme živjela u stanu koji je nekada pripadao Željku Ražnatoviću Arkanu.

Kako je ispričala, u Atinu je otišla zahvaljujući saradnji sa grčkom diskografskom kućom „Heaven Music“, gdje je provodila duže periode radeći na svojoj muzičkoj karijeri. Nakon što joj boravak u hotelu više nije odgovarao, produkcijska kuća joj je iznajmila stan na obali mora u naselju Glifada.

„Ispostavilo se da je žena koja je iznajmljivala taj stan Natalija, bivša supruga Željka Ražnatovića Arkana. Sjećam se da su mi vrata otvorili njegovi sinovi Nikola i Vojin te kćerka Maša“, ispričala je Karleuša.

Pjevačica je navela da taj period pamti kao jedan od najljepših u svom životu. Prisjetila se i druženja sa Arkanovom djecom, ali i pokojnim makedonskim pjevačem Tošetom Proeskim, koji je tada bio vrlo mlad.

„Svaki dan sam vozila Arkanovu djecu i Tošeta Proeskog na plažu. Tada sam snimila pjesme poput ‘Moj dragi’, ‘Samo za tvoje oči’ i ‘Manijak’“, navela je Karleuša.

Njena ispovijest izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, posebno zbog činjenice da već godinama vodi javne sukobe sa Svetlanom Cecom Ražnatović, udovicom Željka Ražnatovića Arkana.

Iako je riječ o događajima starim više od dvije decenije, Karleušino prisjećanje na život u Atini i boravak u stanu povezanom s porodicom Ražnatović ponovo je privuklo pažnju regionalne javnosti.

1.984
prije 5 sati